Clubcompetitie

Clubcompetitie2018-09-27T07:47:29+00:00

Het jaar is verdeeld in 4 periodes, in elke periode wordt een periodekampioen bekend gemaakt. Om voor het periode kampioenschap in aanmerking te komen moet je voldoen aan de volgende drie voorwaarden:

1. De training van de respectieve periode is gevolgd.
2. Per periode zijn minimaal 17 hanchan meegespeeld.
3. De hoogst geklasseerde speler die voldoet aan de hierboven twee punten.

Is iemand twee of meer keer de hoogst genoteerde, zoals hierboven beschreven, in het algemeen klassement van een periode dan zal degene die op de tweede plaats geëindigd is meedoen aan de finale.

De finale zal op woensdag 12 december gespeeld worden over twee hanchan van 75 minuten.

De periodes waarin wordt gespeeld:
Periode 1: 3 januari t/m 21 maart (22 hanchan + 2 training)
Periode 2: 28 maart t/m 13 juni (22 hanchan + 2 training)
Periode 3: 20 juni t/m 19 september (19 hanchan  + 1 training)
In deze periode moet je minimaal 15 hanchan hebben gespeeld
Periode 4: 26 september t/m 5 december (20 hanchan + 2 training)

Eindstand clubcompetitie – 3e periode 2018

Winnaar 1e periode: Foppe
Winnaar 2e periode: Sonja
Winnaar 3e periode: Dimphy

PltsNaamAantalTotaal Score07/11/1807/11/1831/10/1831/10/1824/10/1824/10/18
hanchanhanchan 2hanchan 1hanchan 2hanchan 1hanchan 2hanchan 1
1Foppe14165.200-34.7008.90023.300-21.20019.00050.800
2Sonja10106.00057.800-38.300-4.50049.300
3Reylly1069.600-16.70021.20019.800-2.400
4John659.80017.100-39.000-6.40038.700
5Anneke K252.90074.100-21.200
6Menno848.20032.00031.5009.9005.900-25.40014.200
7Gerda1446.70049.300-5.500-6.50025.6005.800-29.800
8Olav1037.200-30.60029.5006.00026.900
9Diana215.000
10Mattheu68.600-23.000-20.500
11Hanneke86.10016.00043.000-2.60014.300-18.200-36.100
12Pieter142.200-13.30035.600-31.500-5.900-10.7009.800
13Cisca6-63.0005.200-5.500
14Anneke B8-88.500-19.800-45.300
15Dimphy14-174.300-43.400-54.00017.900-19.000-27.600-18.600